Şike İddaları ve Fenerbahçe

2011-07-06 13:10:00

1-Fenerbahçe´nin Sivasspor´a teşvik verdiği söyleniyor. Korcan´ın bilerek gol yediği söyleniyor.

O Korcan ki ilk yarıda Niang´ın‚ Stoch´un ve Alex´in karşı karşıya toplarını çıkaran Korcan. Evet Selcuğun attığı golde hatalı ama şike yapacak bir kaleci o golü mü yoksa yese kimsenin "gık" demeyeceği karşı karşıya pozisyonları mı yer?

Dün maçı tekrar izledim maç 4-3 olduğunda Sivasspor rakip sahada topa 5 kişiyle baskı yapıyor‚ofsayttan doğan son topa 90+3´de şike yaptığı söylenen Korcan arkadaşlarını kale önüne toplayarak doldur boşalt yapıyor tabii bunlar hep şikeden neyse.

2: Fenerbahçe -Eskişehir maçı

Bu maçla ilgili suçlanan 2 kişi var : Sezer Öztürk ve Bülent Uygun

Sezer kötü oynamakla Bülent maçı direk satmakla suçlanıyor. İşin ilginci Bülent Uygun 2.yarı başlarken 46.dakikada Sezer´i oyundan alıyor.

Madem Bülent maçı sattı kötü oynayan Sezer´i neden çıkarıyor komik demi?

3:Emenike Meselesi

Koca 2.yarıda 17 maçın yalnızca dörtünde oynamış bir adamı neden Fenerbahçe´ye karşı oynamadı diye şikeci oldu.

Gerçekten anlamıyorum ama madem Emenike satın alındı maçtan önce neden oynaması istenmesin . Oynasın ofsaytta düşsün rakibin ataklarını kessin‚ pas hatası yapsın‚ gol kaçırsın kısaca Fenerbahçe´Yi 12 Karabükspor´u 10 kişi oynatmak varken neden oynamaması istensin ki. Anlayamıyorum.

Anlayamadığım daha o kadar çok şey var ki yazdıkça yazasım geliyor.

1-17 oynadığımız şu ligde şikeci de biz olduk.Hafızam o kadar iyidir ki bu kadar çok şeyi hatırlamak böyle durumlarda insanı sinir hastası yapabilir.

1-Kayserile maç yaparız kaleci hatasından gol atarız kıyamet kopar ama kaderin cilvesidir ki aynı golü Kayseriye 2 hafta sonra Trabzon atar ‚ yaprak kıpırdamaz

2-Karabükle maç yaparız karabük basınında Trabzonlu yedek kaleci Bülent Atamın´ın tüm takıma prim dağıttığı haberleri yapılır. Maç çok zorlu geçer Lugano´nun golüyle zorlu bir 3 puan alırız. Maçın son dakikasındaki kornerde Karabük kalecisi Tomic Fenerbahçe ceza sahasına girerek gol arar.Maçtan sonra Bülent Ataman kuduz köpek misali etrafa saldırır ‚ takım arkadaşlarını maç satmakla suçlar sonra NTVSPOR´da kendisine dava açılacağını öğrendiğinde geri vites yapar‚ yanlış anlaşıldım der.Aynı Karabük ligin son haftasında Trabzon´a karşı hiç direnç gösteremez goller peşpeşe gelir.

İşin daha da ilginç yanı Karabük bir hafta önce oynadığı Ankaragücü maçına as oyuncularını dinlendirmiştir tıpkı Fenerbahçe maçından önce Sivasspor maçında as oyuncularını dinledirip yedeklerle çıkan Ankaragücü gibi‚ tıpkı Sivasspor gibi.

3- Fenerbahçe Gaziantepspor maçı 90+de Andre Santos´un golüyle 1-0 yendiğimiz antep ‚ bütün maç Çanakkale savunması yapıp 1 puan için nerdeyse 2 kaleciyle oynayan antep son dakikada golü yedikten sonra tribünlere saldırıcak kadar konsantreydi maça aynı antep sadece 2 hafta sonra 10 dakikada 3 gol yedi trabzondan...

Bunlarda gösteriyorki amaç şike falan değil Fenerbahçe'yi elegeçirmek ama Atatürk'ün takımı Cumhuriyetin son kalesi Fenerbahçe kolay kolay teslim olmayacak !!!

0
0
0
Yorum Yaz